دکتر ندا حاجیها

دکتر ندا حاجیها

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

115633
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان تندیس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، بلوار آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، پلاک 182، طبقه 4، واحد 13

تلفن:02188195831

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا حاجیها را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا حاجیها بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

آزیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین دکتر هم وقت میزارن برای توضیحات هم مهربون

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبین خیلی وقت میزارن برای بیمار خیلی خوش برخوردن ولی بدیش اینه که با هیچ بیمه ای قرار داد ندارن..

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

۶ ساعت منتظر بودم ولی ارزششو داشت بهترین دکتر زنان هستن که تا حالا رفتم و چقدر دوران بارداری ارامش به مراجعه کننده میدهند.

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مععععرکه هستن . من پیششون سزارین کردم تو بیمارستان پارسیان تهران . اخلاق و کارشون از ۱۰۰ هزار میدم .هرچقدر وقت بخوای برات میذارن و همه سوالات و جواب میدن . دکتر به خوبیشون ندیدم تا حالا

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ندا حاجیها
نوبت مطب خیابان جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، پلاک 182، طبقه 4، واحد 13
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا حاجیها را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا حاجیها نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا حاجیها در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا حاجیها چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا حاجیها با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حاجیها می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا حاجیها کجا است؟
دکتر ندا حاجیها 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا حاجیها را ببینید.
+
آیا دکتر ندا حاجیها امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حاجیها در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا حاجیها در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا حاجیها متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا حاجیها چه زمانی است؟
دکتر ندا حاجیها از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا حاجیها در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا حاجیها چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر ندا حاجیها رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا حاجیها 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا حاجیهادکتر ندا حاجیها dr neda hajiha از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ندا حاجیها در تهران، بلوار آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، پلاک 182، طبقه 4، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا حاجیها می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188195831 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا حاجیها و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا حاجیها هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا حاجیها فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا حاجیها متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا حاجیها مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.