دکتر مهسا فلاح پور

دکتر مهسا فلاح پور

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

114585

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب قدوسی غربی

آدرس:

شیراز، قدوسی غربی، خیابان سبحانی، ساختمان امریه 3، طبقه1، واحد 101

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا فلاح پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا فلاح پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا فلاح پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا فلاح پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا فلاح پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا فلاح پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا فلاح پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا فلاح پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا فلاح پور کجا است؟
دکترمهسا فلاح پور مطب قدوسی غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهسا فلاح پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا فلاح پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا فلاح پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا فلاح پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا فلاح پور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا فلاح پور چه زمانی است؟
دکتر مهسا فلاح پور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا فلاح پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا فلاح پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مهسا فلاح پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا فلاح پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مهسا فلاح پوردکترمهسا فلاح پور dr mahsa falahpoor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مهسا فلاح پور در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا فلاح پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا فلاح پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا فلاح پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا فلاح پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا فلاح پور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا فلاح پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.