دکتر مهدی یوسفیان

دکتر مهدی یوسفیان

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

105979
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی _ آرتروسکپی شانه و زانو _ تعویض مفاصل _ آسیب های ورزشی _ گچ گیری _ آتل گیری_ تزریقات داخلی مفصلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، مجتمع قمرالدوله ، طبقه اول ، واحد 111

تلفن:03132242182

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی یوسفیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی یوسفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

گذاشتن وقت کافی، برخوردمناسب.دلسوزی وعطوفت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی یوسفیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی یوسفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی یوسفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی یوسفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی یوسفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی یوسفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی یوسفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی یوسفیان کجا است؟
دکتر مهدی یوسفیان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی یوسفیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی یوسفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی یوسفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی یوسفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی یوسفیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی یوسفیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی یوسفیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی یوسفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی یوسفیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی یوسفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی یوسفیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی یوسفیاندکتر مهدی یوسفیان dr mehdi yousefian از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر مهدی یوسفیان در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، مجتمع قمرالدوله ، طبقه اول ، واحد 111 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی یوسفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132242182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی یوسفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی یوسفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی یوسفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی یوسفیان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی یوسفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.