دکتر حمیدرضا صالحی جزی

دکتر حمیدرضا صالحی جزی

تخصص جراحی عمومی

متخصص جراحی پلاستیک ترمیمی_ جراحی گوارش_ لاپاراسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

34792
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی شامل موارد زیر می باشد:

بیماری های تیروئید، زیبایی و جراحی پلاستیک پستان، جراحی فتق شکمی، جراحی شکمی شامل سرطان های گوارشی، کیسه صفرا، جراحی زیبایی بینی، تزریق چربی، جراجی پلک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، چهار راه مدیریت، نبش روبروی مسجد، ساختمان فیزیوتراپی آسمان طبقه اول پلاک 53

تلفن:09197176260

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا صالحی جزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا صالحی جزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عشرت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند خنده رو مهربان.

پارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه ی معالجه و کار خوب دکتر را در گذشته داشته ام و دیده ام

ملوک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی محترم و خوش برخورد هستن، و در کارشون مهارت دارن

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر در کمال آرامش گوش شنوای بیمار خود بودند و با برخورد حرفه ای خود از استرس جراحی من خیلی کم کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا صالحی جزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا صالحی جزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا صالحی جزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا صالحی جزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا صالحی جزی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا صالحی جزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی کجا است؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا صالحی جزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا صالحی جزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا صالحی جزی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا صالحی جزی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حمیدرضا صالحی جزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا صالحی جزی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا صالحی جزیدکتر حمیدرضا صالحی جزی dr hamidreza salehi jazi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی در تهران، سعادت آباد، چهار راه مدیریت، نبش روبروی مسجد، ساختمان فیزیوتراپی آسمان طبقه اول پلاک 53 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09197176260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا صالحی جزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا صالحی جزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا صالحی جزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا صالحی جزی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا صالحی جزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.