دکتر حمیدرضا صالحی جزی

دکتر حمیدرضا صالحی جزی

تخصص جراحی عمومی

متخصص جراحی پلاستیک ترمیمی_ جراحی گوارش_ لاپاراسکوپی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی شامل موارد زیر می باشد:

بیماری های تیروئید، زیبایی و جراحی پلاستیک پستان، جراحی فتق شکمی، جراحی شکمی شامل سرطان های گوارشی، کیسه صفرا، جراحی زیبایی بینی، تزریق چربی، جراجی پلک

کد نظام پزشکی

۳۴۷۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، اول آیت اله کاشانی، جنب بانک ملت، مجتمع طلا، طبقه 2، واحد 7

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حمیدرضا صالحی جزی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
دکتر حمیدرضا صالحی جزی
دکتر حمیدرضا صالحی جزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا صالحی جزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا صالحی جزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا صالحی جزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا صالحی جزی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا صالحی جزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی کجا است؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا صالحی جزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا صالحی جزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا صالحی جزی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا صالحی جزی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا صالحی جزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا صالحی جزی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حمیدرضا صالحی جزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا صالحی جزی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا صالحی جزی

دکتر حمیدرضا صالحی جزی dr hamidreza salehi jazi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی در تهران، فلکه دوم صادقیه، اول آیت اله کاشانی، جنب بانک ملت، مجتمع طلا، طبقه 2، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا صالحی جزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144004350 , 02144068312 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا صالحی جزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا صالحی جزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا صالحی جزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا صالحی جزی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا صالحی جزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.