دکتر صادق شکرالهی زاده

دکتر صادق شکرالهی زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ تعویض مفصل زانو و لگن
تهران

کد نظام پزشکی

31185
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان فاطمی

آدرس:

تهران، میدان فاطمی، اول خیابان چهل ستون، ساختمان چهل ستون، پلاک 2، طبقه 6، واحد 602، روبروی بیمارستان شهرام (سجاد سابق)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صادق شکرالهی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صادق شکرالهی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ابوالقاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باسلام و احترام پزشک عالی هستند. اخلاق خوبی دارند.

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی

عفت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند.

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

وقت کافی نگذاشتند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بنده قبلا هم خدمت دکتر ویزیت شده بودم ، و درمان موفقیت آمیز بود ، به همین دلیل مجددا بدلیل بروز مشکل به ایشان مراجعه کردم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صادق شکرالهی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صادق شکرالهی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صادق شکرالهی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صادق شکرالهی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صادق شکرالهی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت صادق شکرالهی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق شکرالهی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صادق شکرالهی زاده کجا است؟
دکتر صادق شکرالهی زاده 1 مطب در مطب میدان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صادق شکرالهی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر صادق شکرالهی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صادق شکرالهی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صادق شکرالهی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صادق شکرالهی زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صادق شکرالهی زاده چه زمانی است؟
دکتر صادق شکرالهی زاده از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صادق شکرالهی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صادق شکرالهی زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر صادق شکرالهی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صادق شکرالهی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر صادق شکرالهی زادهدکتر صادق شکرالهی زاده dr sadegh shokrolahizadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر صادق شکرالهی زاده در تهران، میدان فاطمی، اول خیابان چهل ستون، ساختمان چهل ستون، پلاک 2، طبقه 6، واحد 602، روبروی بیمارستان شهرام (سجاد سابق) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صادق شکرالهی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188995357 , 02188995356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صادق شکرالهی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صادق شکرالهی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صادق شکرالهی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صادق شکرالهی زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صادق شکرالهی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.