دکتر حمیده کریم پور

دکتر حمیده کریم پور

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

151410
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیده کریم پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیده کریم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستن مخصوصا برای کودکان چون در کار خود ماهر هستن و بدون بیهوشی دندان کودکان را عصب کشی میکنن دختر من ۴/۵ بودن و خانم دکتر دوبار دندان های دخترم را بدون بیهوشی عصب کشی کردن واقعا ازشون ممنونم چون هر جا رفتم گفتن باید با بیهوشی این کار رو انجام بدن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخاطر توجیه کامل بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیده کریم پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیده کریم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده کریم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیده کریم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیده کریم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده کریم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده کریم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیده کریم پور کجا است؟
دکتر حمیده کریم پور 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیده کریم پور را ببینید.
+
آیا دکتر حمیده کریم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده کریم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیده کریم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده کریم پور متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیده کریم پور چه زمانی است؟
دکتر حمیده کریم پور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده کریم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیده کریم پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حمیده کریم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیده کریم پور 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیده کریم پوردکتر حمیده کریم پور dr hamideh karimpor از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر حمیده کریم پور در شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه معدل،نبش معدل غربی ساختمانپزشکی مهسا ، طبقه 3 واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیده کریم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369461 , 07132369462 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیده کریم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیده کریم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیده کریم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیده کریم پور متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیده کریم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.