دکتر پریسا یوسف فام

دکتر پریسا یوسف فام

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

120757

درباره‌پزشک

بیمارستان ولیعصر ناجا

بیمارستان محب کوثر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه اله، ساختمان پزشکان آریا، پلاک 218

تلفن:02188622818

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا یوسف فام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا یوسف فامسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا یوسف فام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا یوسف فام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا یوسف فام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا یوسف فام چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا یوسف فام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یوسف فام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا یوسف فام کجا است؟
دکتر پریسا یوسف فام 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا یوسف فام را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا یوسف فام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یوسف فام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا یوسف فام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا یوسف فام چه زمانی است؟
دکتر پریسا یوسف فام از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یوسف فام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا یوسف فام چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا یوسف فام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا یوسف فام 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسا یوسف فامدکتر پریسا یوسف فام dr parisa yousef fam از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر پریسا یوسف فام در تهران، خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه اله، ساختمان پزشکان آریا، پلاک 218 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا یوسف فام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188622818 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا یوسف فام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا یوسف فام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا یوسف فام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا یوسف فام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.