دکتر جواد سلطان محمدی

دکتر جواد سلطان محمدی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

78474

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، روبه روی اداره ی تاکسیرانی، شماره 109، ساختمان پزشکان تمجیدیه، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد سلطان محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

دکتر جواد سلطان محمدی
دکتر جواد سلطان محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد سلطان محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد سلطان محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد سلطان محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد سلطان محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد سلطان محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سلطان محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد سلطان محمدی کجا است؟
دکترجواد سلطان محمدی مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد سلطان محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد سلطان محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سلطان محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد سلطان محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد سلطان محمدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد سلطان محمدی چه زمانی است؟
دکتر جواد سلطان محمدی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سلطان محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد سلطان محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جواد سلطان محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد سلطان محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر جواد سلطان محمدیدکترجواد سلطان محمدی dr javad soltan mohammadi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر جواد سلطان محمدی در تهران، خیابان آزادی، روبه روی اداره ی تاکسیرانی، شماره 109، ساختمان پزشکان تمجیدیه، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد سلطان محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166913191,09128205562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد سلطان محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد سلطان محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد سلطان محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد سلطان محمدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد سلطان محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.