مهرناز کسرائیان

مهرناز کسرائیان

کارشناس فیزیوتراپی

شیراز

کد نظام پزشکی

ف-892

درباره‌پزشک

درکلینیک فیزیوتراپی مهر درمان کلیه اختلالات عصبی اسکلتی و عضلانی
توانبخشی بعد از شکستگی ها و دررفتگی ها
آسیبهای ورزشی
اختلالات نورولوژی
انواع کمر درد، زانو درد و درد شانه بصورت تخصصی انجام میشود
بعلاوه درمان مفاصل فکی گیجگاهی در این مرکز بصورت اختصاصی و تخصصی انجام میپذیرد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین، نبش کوچه 5، ساختمان پارت، طبقه سوم، واحد 10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهرناز کسرائیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهرناز کسرائیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرناز کسرائیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز کسرائیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرناز کسرائیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرناز کسرائیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز کسرائیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرناز کسرائیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرناز کسرائیان کجا است؟
دکتر مهرناز کسرائیان 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهرناز کسرائیان را ببینید.
+
آیا مهرناز کسرائیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز کسرائیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرناز کسرائیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز کسرائیان متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرناز کسرائیان چه زمانی است؟
دکتر مهرناز کسرائیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهرناز کسرائیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرناز کسرائیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهرناز کسرائیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرناز کسرائیان 0 از 5 است.

درباره مهرناز کسرائیاندکتر مهرناز کسرائیان mehrnaz kasraeiyan از دکترهای متخصص فیزیوتراپی شیراز هستند. مطب مهرناز کسرائیان در شیراز، خیابان فلسطین، نبش کوچه 5، ساختمان پارت، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرناز کسرائیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132320251,07132320250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرناز کسرائیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرناز کسرائیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرناز کسرائیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرناز کسرائیان متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرناز کسرائیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.