دکتر حمید فرخی

دکتر حمید فرخی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

51109
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان هروی

آدرس:

تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، مکران شمالی، ساختمان نگین هروی، طبقه سوم، واحد 10

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید فرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار در کارشون استاد و ماهر هستند و خیلی با اخلاق کاری که با پی آر پی برای زانوی من انجام دادن شبیه معجزه بود وااقعا خدا بهشون سلامتی و عمر طولانی بده

مونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کلنیک منظم و کاملی بود

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبور هستند و به سوالات با حوصله جواب میدهند

فردوس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام روزخوش جلسه اول دکتر خیلی دقیق به بیماری من پی بردند و روند درمان را ذکر کردند و جلسه بعد دوهفته دیگر امیدوارم قرص و حرکات ورزشی نتیجه بخش بوده باشه

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین جلسه مراجعه م به دکتر بود ونمیتونم ارزیابی درستی ارائه بدم ولی بعنوان اولین مراجعه مجموعا همه چیز خوب ومنظم بود وجناب دکتر هم بادقت معاینه را انجام دادند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمید فرخی
نوبت مطب میدان هروی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، مکران شمالی، ساختمان نگین هروی، طبقه سوم، واحد 10

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید فرخی کجا است؟
دکتر حمید فرخی 1 مطب در مطب میدان هروی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید فرخی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید فرخی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید فرخی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید فرخی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید فرخی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حمید فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید فرخیدکتر حمید فرخی dr hamid farrokhi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حمید فرخی در تهران، میدان هروی، خیابان وفامنش، مکران شمالی، ساختمان نگین هروی، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122937216 ، 09903560837 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید فرخی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.