دکتر حسین مدنی نژاد

دکتر حسین مدنی نژاد

تخصص ارتوپدی

تهران
%۹۹
پیشنهاد(از ۸۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۵۰۰۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان هفتم ، جنب داروخانه شبانه روزی پاسداران ، پلاک 167 ، واحد 402

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین مدنی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین مدنی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸۹ کاربر)

%۹۹
۸۸ کاربر از ۸۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر حسین مدنی نژاد
دکتر حسین مدنی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین مدنی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مدنی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین مدنی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین مدنی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مدنی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مدنی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین مدنی نژاد کجا است؟
دکتر حسین مدنی نژاد 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین مدنی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین مدنی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مدنی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین مدنی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مدنی نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین مدنی نژاد چه زمانی است؟
دکتر حسین مدنی نژاد از روز شنبه 7 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مدنی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین مدنی نژاد چقدر است؟
تا کنون 89 نفر به دکتر حسین مدنی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین مدنی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین مدنی نژاددکتر حسین مدنی نژاد dr hosein madaninezhad از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حسین مدنی نژاد در تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان هفتم ، جنب داروخانه شبانه روزی پاسداران ، پلاک 167 ، واحد 402 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین مدنی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122791571,02122772548 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین مدنی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین مدنی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین مدنی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین مدنی نژاد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین مدنی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.