دکتر حامد شفق

دکتر حامد شفق

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص گوارش و کبد اطفال
تهران

کد نظام پزشکی

29110
%93
پیشنهاد(از 40 کاربر)

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه علوم پزشکی

تغذیه ، رشد و نمو ، آندوسکپی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان 9 ، روبه روی درمانگاه لبافی نژاد، ساختمان امیر ، پلاک 135 ، طبقه پنجم ، واحد 18

تلفن:02122776370

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد شفق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد شفق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%93
37 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شاهان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی بودند.

یونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بچه های من هنگام تولد بشدت رفلاکس و حساسیت دارن و هردوشون زیر نظر دکتر درمان شدن خیلی خوشحالم که این دکتر به من توصیه شد و تونستم با خیال راحت بچه هامو بزرگ کنم.

آرشان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک باتجربه و باسوادی هستند پیشنهاد میکنم به همه دوستان

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک باتجربه ای هستند ولی برای منی که فرزند اولم هست یکم بیشتر وقت بزارن و تجربیاتشونو بیشتر در اختیارم بزارند ممنون میشم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حامد شفق
نوبت مطب خیابان پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان 9 ، روبه روی درمانگاه لبافی نژاد، ساختمان امیر ، پلاک 135 ، طبقه پنجم ، واحد 18
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 19:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد شفق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد شفق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد شفق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد شفق چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد شفق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد شفق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد شفق کجا است؟
دکتر حامد شفق 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد شفق را ببینید.
+
آیا دکتر حامد شفق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد شفق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد شفق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد شفق متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد شفق چه زمانی است؟
دکتر حامد شفق از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد شفق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد شفق چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر حامد شفق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد شفق 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد شفقدکتر حامد شفق dr hamed shafagh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حامد شفق در تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان 9 ، روبه روی درمانگاه لبافی نژاد، ساختمان امیر ، پلاک 135 ، طبقه پنجم ، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد شفق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122776370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد شفق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد شفق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد شفق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد شفق متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد شفق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.