دکتر دیدار زارعی

دکتر دیدار زارعی

تخصص قلب و عروق

شیراز

کد نظام پزشکی

32393
%98
پیشنهاد(از 50 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصردشت، نبش باغشاه، ساختمان سبحان، طبقه اول

تلفن:07132330555

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر دیدار زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دیدار زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%98
49 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  37 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مصباح
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مدت ۱۰ سال هست که به دلیل نامنظمی مادرزادی ضربان قلب و چربی و فشار خون بالا زیر نظر ایشان هستم. خوشبختانه با توصیه و درمان ایشان فشار خون و چربی برطرف شده و نامنظمی ضربان قلب هم تحت کنترل است. برای درمان وقت کافی می گذراند و بطور کامل در مورد روش درمان و داروها توضیح می دهند و راهنمایی می کنند.

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسواد هستند.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و خوش حرف بودن شک نکنید بهترینن

فاطیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

خداداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون پزشک و از قبل می شناختم و به طبابتش ایمان دارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر دیدار زارعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دیدار زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دیدار زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دیدار زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دیدار زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت دیدار زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دیدار زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دیدار زارعی کجا است؟
دکتر دیدار زارعی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دیدار زارعی را ببینید.
+
آیا دکتر دیدار زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دیدار زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دیدار زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دیدار زارعی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دیدار زارعی چه زمانی است؟
دکتر دیدار زارعی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دیدار زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دیدار زارعی چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر دیدار زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دیدار زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر دیدار زارعیدکتر دیدار زارعی dr didar zarei از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر دیدار زارعی در شیراز ، خیابان قصردشت، نبش باغشاه، ساختمان سبحان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دیدار زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330555 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دیدار زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دیدار زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دیدار زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دیدار زارعی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دیدار زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.