%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوپلاستی

آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، اکوکاردیوگرافی تخصصی و فوق تخصصی، استرس، اکوکاردیوگرافی، اکو مری، سونوگرافی ورید و شریان.

در مطب نوار قلب، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، استرس، اکو، اکو مری، هولتر فشار، هولتر ریتم، سونوگرافی شریان و ورید انجام می شود.

آدرس سایت: www.drhsnajafi.com 

آدرس اینستاگرام: drnajafi.hosrin

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران گلستان ششم پلاک 41

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین نجفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا آقای دکتر کارشون حرف نداره و کل مجموعه کلینیک مجموعه ای بسیار خوب و قوی وبا تجربه هستن

برزین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار فهمیده و کار بلد و ماهر و خوش اخلاق هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین نجفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین نجفی کجا است؟
دکتر محمدحسین نجفی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین نجفی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین نجفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین نجفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین نجفی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدحسین نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین نجفی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین نجفیدکتر محمدحسین نجفی dr mohammadhosein najafi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین نجفی در تهران، خیابان پاسداران گلستان ششم پلاک 41 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02178135000 ,02122874899 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.