دکتر فاطمه مهتاب قربانی

دکتر فاطمه مهتاب قربانی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

46541

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بین بیمارستان دی و میدان ونک، خیابان نیلو، بن بست دوم، پلاک 1، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه مهتاب قربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه مهتاب قربانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه مهتاب قربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه مهتاب قربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه مهتاب قربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه مهتاب قربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه مهتاب قربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مهتاب قربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه مهتاب قربانی کجا است؟
دکتر فاطمه مهتاب قربانی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه مهتاب قربانی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه مهتاب قربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مهتاب قربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه مهتاب قربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه مهتاب قربانی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه مهتاب قربانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه مهتاب قربانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مهتاب قربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه مهتاب قربانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه مهتاب قربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه مهتاب قربانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه مهتاب قربانیدکتر فاطمه مهتاب قربانی dr fatemeh mahtab qorbani از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر فاطمه مهتاب قربانی در تهران، خیابان ولیعصر، بین بیمارستان دی و میدان ونک، خیابان نیلو، بن بست دوم، پلاک 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه مهتاب قربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188877921,02188877105 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه مهتاب قربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه مهتاب قربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه مهتاب قربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه مهتاب قربانی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه مهتاب قربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.