%97
پیشنهاد(از 26 کاربر)

درباره‌پزشک

برد فوق تخصصی روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران، فلوشیپ طب اورژانس از آمریکا، برد تخصص بیماریهای داخلی دانشگاه علوم پزشکی ایران .

استاد علوم پزشکی دانشگاه ایران

درمان بیماریهای روماتیسمی، پوکی استخوان و درد مفاصل. 

در مطب تزریق داخل مفصلی و بافت همبندی انجام می شود.

بیمارستان های همکار: حضرت رسول اکرم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان باقرخان

آدرس:

تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، پلاک 65، طبقه 2، واحد 7

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید کیان مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید کیان مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%97
25 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر چه از نظر برخورد با مریض ، و چه از نظر تجربه و تخصص . حرف اول رو میزنن.

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر بسیار خوش برخورد صبور دقیق بودند و تاسف می خورم که چرا زودتر با ایشون آشنا نشدم ،مطمئنا شرایط جسمی ام بهتر از امروزمیشد

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

شوربختانه در برقراری صمیمیت و ایجاد آرامش در بیمار مهارت نداشتند. در زمینه تخصصشان هم چون بار اولم است، نظری ندارم.

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر فوق العاده بودن چه از لحاظ خوش برخوردی چه از لحاظ تشخیص

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

استادی بسیار حاذق و با سواد هستند که همراه با آرامش و تسلط کامل معاینات را انجام میدهند و توضیحاتی که لازم هست را کامل می‌دهند و پذیرای سوالات بیمار هستند. خیلی راضی بودم. عالی.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناهید کیان مهرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید کیان مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید کیان مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کیان مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید کیان مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید کیان مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید کیان مهر کجا است؟
دکتر ناهید کیان مهر 1 مطب در مطب خیابان باقرخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید کیان مهر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید کیان مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید کیان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید کیان مهر متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید کیان مهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کیان مهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید کیان مهر چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر ناهید کیان مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید کیان مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید کیان مهردکتر ناهید کیان مهر dr nahid kiyan mehr از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر ناهید کیان مهر در تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، پلاک 65، طبقه 2، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید کیان مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166570377 ,02166570375, 09367204065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید کیان مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید کیان مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید کیان مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید کیان مهر متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید کیان مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.