%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد فوق تخصصی روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران، فلوشیپ طب اورژانس از آمریکا، برد تخصص بیماریهای داخلی دانشگاه علوم پزشکی ایران .

استاد علوم پزشکی دانشگاه ایران

درمان بیماریهای روماتیسمی، پوکی استخوان و درد مفاصل. 

در مطب تزریق داخل مفصلی و بافت همبندی انجام می شود.

بیمارستان های همکار: حضرت رسول اکرم

کد نظام پزشکی

۵۳۰۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان باقرخان

آدرس:

تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، پلاک 65، طبقه 2، واحد 7

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ناهید کیان مهر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۱۰۰
۲۳ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان باقرخان
دکتر ناهید کیان مهر
دکتر ناهید کیان مهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید کیان مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید کیان مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کیان مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید کیان مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید کیان مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید کیان مهر کجا است؟
دکتر ناهید کیان مهر 1 مطب در مطب خیابان باقرخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید کیان مهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید کیان مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید کیان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید کیان مهر متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید کیان مهر چه زمانی است؟
دکتر ناهید کیان مهر از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیان مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید کیان مهر چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر ناهید کیان مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید کیان مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید کیان مهر

دکتر ناهید کیان مهر dr nahid kiyan mehr از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر ناهید کیان مهر در تهران، بین بزرگراه چمران و خیابان ستارخان، خیابان باقرخان غربی، پلاک 65، طبقه 2، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید کیان مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166570377 ,02166570375, 09367204065 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید کیان مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید کیان مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید کیان مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید کیان مهر تخصص داخلی ، فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید کیان مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.