دکتر مهرداد مهرابی

دکتر مهرداد مهرابی

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مدرس و عضو جامعه لیزر درمانی دیابت اروپا

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تست تنفس - قد و وزن

کد نظام پزشکی

۴۱۰۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، نبش غربی آذربایجان، روبه روی مترو شادمان، ساختمان شفا، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهرداد مهرابی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

دکتر مهرداد مهرابی
دکتر مهرداد مهرابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد مهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد مهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد مهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد مهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد مهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد مهرابی کجا است؟
دکتر مهرداد مهرابی 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرداد مهرابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد مهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد مهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد مهرابی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد مهرابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد مهرابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد مهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد مهرابی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهرداد مهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد مهرابی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد مهرابی

دکتر مهرداد مهرابی dr mehrdad mehrabi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مهرداد مهرابی در تهران، خیابان آزادی، نبش غربی آذربایجان، روبه روی مترو شادمان، ساختمان شفا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد مهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166016565 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد مهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد مهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد مهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد مهرابی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد مهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.