دکتر محمد روشنی

دکتر محمد روشنی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

78182
%79
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیایان شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظر نژاد، پلاک58، واحد 1

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد روشنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد روشنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%79
15 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

منصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش اخلاق و باسوادی هستند. انصافا فوق العاده متبحر هم هستند تشخیص ایشان عالی است و دلسوز هم هستند خداوند نگهدارشان باشد.

نصرت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با تشخیص بالا ،خوش برخورد وبا انرژی خوب که به نظر بند برای بیمار بهترین است

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فعلا تحت درمانم

تکتم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار حاذق ,با تجربه و خوش اخلاق وصبور

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از پزشک...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد روشنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد روشنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد روشنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد روشنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد روشنی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد روشنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد روشنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد روشنی کجا است؟
دکتر محمد روشنی 1 مطب در مطب خیایان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد روشنی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد روشنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد روشنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد روشنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد روشنی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد روشنی چه زمانی است؟
دکتر محمد روشنی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد روشنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد روشنی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر محمد روشنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد روشنی 4 از 5 است.

درباره دکتر محمد روشنیدکتر محمد روشنی dr mohammad roshani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمد روشنی در تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظر نژاد، پلاک58، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد روشنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122889974 ، 02122889947 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد روشنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد روشنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد روشنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد روشنی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد روشنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.