دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اکرم پروین کرمی

دکتر اکرم پروین کرمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

52554
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، خیابان سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک 117، طبقه همکف، واحد 2

تلفن:02188744345

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک مرکزی
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملت
 • صندوق شهرداری
 • بانک سپه
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکرم پروین کرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم پروین کرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اصلا استرس و نگرانی وارد نمیکنند به بیمار

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد بودند، و تشخیصشون عالی بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم پروین کرمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سهروردی شمالی
تهران - تهران، خیابان سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک 117، طبقه همکف، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم پروین کرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم پروین کرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم پروین کرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم پروین کرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم پروین کرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پروین کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم پروین کرمی کجا است؟
دکتر اکرم پروین کرمی 1 مطب در مطب خیابان سهروردی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم پروین کرمی را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم پروین کرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پروین کرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم پروین کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم پروین کرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم پروین کرمی چه زمانی است؟
دکتر اکرم پروین کرمی از روز یکشنبه 20 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پروین کرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم پروین کرمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اکرم پروین کرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم پروین کرمی 5 از 5 است.
درباره دکتر اکرم پروین کرمی


دکتر اکرم پروین کرمی dr akram parvin karami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر اکرم پروین کرمی در تهران، خیابان سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک 117، طبقه همکف، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم پروین کرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188744345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم پروین کرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم پروین کرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم پروین کرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم پروین کرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم پروین کرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.