دکتر نادر نادری کیا

دکتر نادر نادری کیا

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۳۷۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان کارون

آدرس:

تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نادر نادری کیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادر نادری کیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کارون
ملاحظات

دکتر نادر نادری کیا
دکتر نادر نادری کیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر نادری کیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر نادری کیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر نادری کیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر نادری کیا چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر نادری کیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر نادری کیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر نادری کیا کجا است؟
دکتر نادر نادری کیا 1 مطب در مطب خیابان کارون دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نادر نادری کیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نادر نادری کیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر نادری کیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر نادری کیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر نادری کیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر نادری کیا چه زمانی است؟
دکتر نادر نادری کیا از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر نادری کیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر نادری کیا چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نادر نادری کیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر نادری کیا 5 از 5 است.

درباره دکتر نادر نادری کیادکتر نادر نادری کیا dr nader naderikia از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نادر نادری کیا در تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر نادری کیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166353329 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر نادری کیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر نادری کیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر نادری کیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر نادری کیا تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر نادری کیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.