درباره‌ی پزشک

تغذیه، رشد، واکسیناسیون

کد نظام پزشکی

54602

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان کارون

آدرس:

تهران، خیابان کارون، نرسیده به چهارراه هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما

تلفن:02166378662

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا هیراد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کارون
دکتر رضا هیراد
دکتر رضا هیراد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا هیراد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا هیراد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا هیراد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا هیراد چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا هیراد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا هیراد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا هیراد کجا است؟
دکتررضا هیراد مطب خیابان کارون مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا هیراد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا هیراد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا هیراد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا هیراد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا هیراد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا هیراد چه زمانی است؟
دکتر رضا هیراد از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا هیراد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا هیراد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا هیراد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا هیراد 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا هیراددکتررضا هیراد dr reza hirad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر رضا هیراد در تهران، خیابان کارون، نرسیده به چهارراه هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا هیراد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166378662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا هیراد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا هیراد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا هیراد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا هیراد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا هیراد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.