دکتر سید حمید حسینی نایینی

دکتر سید حمید حسینی نایینی

تخصص گوش، حلق و بینی

فوق تخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
تهران

کد نظام پزشکی

3529
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

شست و شوی گوش، ساکشن گوش، مراقبت های بعد از عمل زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان شهد بهشتی

آدرس:

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی(مهناز) ، ساختمان پزشکان ایران پزشک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمید حسینی نایینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمید حسینی نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار پزشك دقيق ، صبور و حاذقى هستند.

حامد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون هم خوش برخورد و هم در کارشان تبحر خاصی دارند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کاملا باتجربه، باحوصله وخوش اخلاق

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ویزیت و برخورد با حوصله و دقت و تسلط و ارامش

هیراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و باحوصله‌ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حمید حسینی نایینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمید حسینی نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمید حسینی نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید حسینی نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمید حسینی نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمید حسینی نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید حسینی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمید حسینی نایینی کجا است؟
دکتر سید حمید حسینی نایینی 1 مطب در مطب خیابان شهد بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حمید حسینی نایینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمید حسینی نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید حسینی نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمید حسینی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمید حسینی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمید حسینی نایینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حمید حسینی نایینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمید حسینی نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمید حسینی نایینی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سید حمید حسینی نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمید حسینی نایینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حمید حسینی نایینیدکتر سید حمید حسینی نایینی dr seyyed hamid hoseini nayini از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید حمید حسینی نایینی در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی(مهناز) ، ساختمان پزشکان ایران پزشک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمید حسینی نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188766331,02188766360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمید حسینی نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمید حسینی نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمید حسینی نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمید حسینی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمید حسینی نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.