دکتر هوشنگ میرزازاده

دکتر هوشنگ میرزازاده

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۳۵۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی نبش شادمان طبقه فوقانی بانک ملی طبقه سوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ میرزازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
دکتر هوشنگ میرزازاده
دکتر هوشنگ میرزازاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ میرزازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ میرزازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ میرزازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ میرزازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ میرزازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ میرزازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ میرزازاده کجا است؟
دکتر هوشنگ میرزازاده 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هوشنگ میرزازاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ میرزازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ میرزازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ میرزازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ میرزازاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ میرزازاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ میرزازاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ میرزازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ میرزازاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هوشنگ میرزازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ میرزازاده 0 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ میرزازادهدکتر هوشنگ میرزازاده dr hooshang mirzazadeh از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر هوشنگ میرزازاده در تهران، خیابان آزادی نبش شادمان طبقه فوقانی بانک ملی طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ میرزازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123858749,02160092270 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ میرزازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ میرزازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ میرزازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ میرزازاده تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ میرزازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.