دکتر کتایون کارگر

دکتر کتایون کارگر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

101069
%100
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

شیراز، ابتدای ملاصدرا از سمت نمازی، کوچه ۴، ساختمان پاستور، طبقه ۴

تلفن:07136473503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کتایون کارگر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون کارگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%100
25 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مهربان و باحوصله

منیژه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستن واز کارشون خیلی راضی هستم

فرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی.....

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار مهربان وباحوصله به تمام سوالات جواب ميدن وباآرامش به مريض فرصت صحبت كردن ميدن واين به نظرم خيلي مهمه برخورد خوب دكتر وعلمشون هم واقعا عاليه🥰🥰🥰

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یک خانم دکتر فوق العاده هستند؛ هم در برخوردشون، هم در تشخیص بیماری. من برای عفونت ادراری بهشون مراجعه کردم و فوق العاده بهتر شدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کتایون کارگرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون کارگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون کارگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون کارگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون کارگر چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون کارگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون کارگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون کارگر کجا است؟
دکتر کتایون کارگر 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کتایون کارگر را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون کارگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون کارگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون کارگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون کارگر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون کارگر چه زمانی است؟
دکتر کتایون کارگر از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون کارگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون کارگر چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر کتایون کارگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون کارگر 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون کارگردکتر کتایون کارگر dr katayon kargar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر کتایون کارگر در شیراز، ابتدای ملاصدرا از سمت نمازی، کوچه ۴، ساختمان پاستور، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون کارگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473503 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون کارگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون کارگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون کارگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون کارگر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون کارگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.