سیده محبوبه حکیم قیاسی

سیده محبوبه حکیم قیاسی

کارشناس مامایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

م-26919
%100
پیشنهاد(از 56 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب گلشهر

آدرس:

بندرعباس، نخل ناخدا، گلشهر، جنب پمپ بنزین بلال ساختمان ابن سینا طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سیده محبوبه حکیم قیاسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سیده محبوبه حکیم قیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%100
56 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهربان و دلسوز، عالی

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عااااااااااااااالی خوش اخلاق و خوش برخورد کامل به حرف بیمار گوش میکنن و وقت میذارن برای مریض من چند ساله پیششون میرم و خیلی دوسشون دارم از همه نظر فوق العاده👌👌

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

حکیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من اولین بار بود دیدمشون ...و راضی بودم و تصمیم دارم برای ادامه روند بارداری زیر نظر ایشون باشم

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین بودن ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سیده محبوبه حکیم قیاسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیده محبوبه حکیم قیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیده محبوبه حکیم قیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیده محبوبه حکیم قیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده محبوبه حکیم قیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده محبوبه حکیم قیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیده محبوبه حکیم قیاسی کجا است؟
دکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی 1 مطب در مطب گلشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سیده محبوبه حکیم قیاسی را ببینید.
+
آیا سیده محبوبه حکیم قیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیده محبوبه حکیم قیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیده محبوبه حکیم قیاسی چه زمانی است؟
دکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیده محبوبه حکیم قیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیده محبوبه حکیم قیاسی چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به سیده محبوبه حکیم قیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیده محبوبه حکیم قیاسی 5 از 5 است.

درباره سیده محبوبه حکیم قیاسیدکتر سیده محبوبه حکیم قیاسی seyedeh mahbobeh hakim ghiyasi از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب سیده محبوبه حکیم قیاسی در بندرعباس، نخل ناخدا، گلشهر، جنب پمپ بنزین بلال ساختمان ابن سینا طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیده محبوبه حکیم قیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633617217,07633617216 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیده محبوبه حکیم قیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیده محبوبه حکیم قیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیده محبوبه حکیم قیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیده محبوبه حکیم قیاسی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیده محبوبه حکیم قیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.