مریم حکیمی

مریم حکیمی

کارشناس فیزیوتراپی

تهران

کد نظام پزشکی

ف-621

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی نبش آذربایجان، روبروی مترو شادمان، ساختمان پزشکان فجر، طبقه اول

تلفن:02166062844

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم حکیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مریم حکیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم حکیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم حکیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم حکیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم حکیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم حکیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم حکیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم حکیمی کجا است؟
دکتر مریم حکیمی 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم حکیمی را ببینید.
+
آیا مریم حکیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حکیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم حکیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم حکیمی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم حکیمی چه زمانی است؟
دکتر مریم حکیمی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم حکیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم حکیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم حکیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم حکیمی 0 از 5 است.

درباره مریم حکیمیدکتر مریم حکیمی maryam hakimi از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب مریم حکیمی در تهران، خیابان آزادی نبش آذربایجان، روبروی مترو شادمان، ساختمان پزشکان فجر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم حکیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166062844 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم حکیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم حکیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم حکیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم حکیمی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم حکیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.