دکتر سیده آفاق حسینی

دکتر سیده آفاق حسینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ قوق تخصصی لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی زنان (لاپاروسکوپی پیشرفته آندومتریوز)
تهران

کد نظام پزشکی

73504
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، نرسیده به چهارراه مسجد قدس، پلاک 28 طبقه 2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده آفاق حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده آفاق حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با سلام و خسته نباشید.من امروز برای اولین بار نوبت ویزیت با خانم دکتر داشتم.تقریبا سه ساعت منتظرشون بودم. خیلی سرشون شلوغه و اصلا وقت برای بیماراشون نمیزارند. توصیه نمیکنم....البته این فقط نظر من هست. امیدوارم خانم دکتر این کامنتو بخوانن و تغییر کنن.

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند.

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر مهربان و دلسوز هستند حالا تازه روند درمان رو شروع کردم باید دید چطور پیش میرود.

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی خوب راهنمایی کردن و جواب دادن.دکتر اهل پول و دستمزد مطبی نیستن خدا خیرشون بده.

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخاطر تجربه کاری و برخورد محترمانه و دلسوزانه ایشان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده آفاق حسینی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده آفاق حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده آفاق حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده آفاق حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده آفاق حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده آفاق حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آفاق حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده آفاق حسینی کجا است؟
دکتر سیده آفاق حسینی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده آفاق حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده آفاق حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آفاق حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده آفاق حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده آفاق حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده آفاق حسینی چه زمانی است؟
دکتر سیده آفاق حسینی از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده آفاق حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده آفاق حسینی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سیده آفاق حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده آفاق حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده آفاق حسینیدکتر سیده آفاق حسینی dr seyyedeh afagh hoseini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سیده آفاق حسینی در تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، نرسیده به چهارراه مسجد قدس، پلاک 28 طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده آفاق حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144370559 , 09938717317 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده آفاق حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده آفاق حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده آفاق حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده آفاق حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده آفاق حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.