%97
پیشنهاد(از 1030 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز، خیابان معدل شرقی، روبه روی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاپرک، طبقه سوم، واحد 14

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محسن دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محسن دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1030 کاربر)

%97
996 کاربر از 1030 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  433 نفر
 • 15-45 دقیقه
  369 نفر
 • 45-90 دقیقه
  133 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  95 نفر

نظرات

دلوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

عرفان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوش برخورد و با حوصله ای هستند و بسیار عالی همه چیز رو واسه والدین توضیح می‌دهند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

یکتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حرف ندارند.

آتنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار حاذق هستند،اما مطب شلوغ و پر سر وصداست

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محسن دهقانی
نوبت مطب خیابان معدل
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان معدل شرقی، روبه روی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاپرک، طبقه سوم، واحد 14
اولین نوبت خالی: شنبه 8 اردیبهشت ساعت 16:13
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محسن دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محسن دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محسن دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محسن دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محسن دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محسن دهقانی کجا است؟
دکتر سید محسن دهقانی 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محسن دهقانی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محسن دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محسن دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محسن دهقانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محسن دهقانی چه زمانی است؟
دکتر سید محسن دهقانی از روز شنبه 8 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محسن دهقانی چقدر است؟
تا کنون 1030 نفر به دکتر سید محسن دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محسن دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محسن دهقانیدکتر سید محسن دهقانی dr seyyed mohsen dehghani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر سید محسن دهقانی در شیراز، خیابان معدل شرقی، روبه روی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاپرک، طبقه سوم، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محسن دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344622,07132344623 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محسن دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محسن دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محسن دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محسن دهقانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محسن دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.