دکتر علیرضا فخرزاد

دکتر علیرضا فخرزاد

تخصص داخلی

شیراز
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

گوارش ، ریه ، قلب ، غدد ( دیابت و تیروئید و ... ) ، روماتیسم و مفاصل ، کلیه ، خون ، عفونی
نوار قلب ، تست ریه ( اسپیرومتری )

کد نظام پزشکی

84013

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، بین خلبانان و دوستان، جنب درمانگاه آریا، مجتمع اهورا، طبقه دوم، واحد 26

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا فخرزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا فخرزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
دکتر علیرضا فخرزاد
دکتر علیرضا فخرزاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا فخرزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا فخرزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا فخرزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا فخرزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا فخرزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فخرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا فخرزاد کجا است؟
دکترعلیرضا فخرزاد مطب خیابان معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا فخرزاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا فخرزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فخرزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا فخرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا فخرزاد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا فخرزاد چه زمانی است؟
دکتر علیرضا فخرزاد از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا فخرزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا فخرزاد چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر علیرضا فخرزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا فخرزاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا فخرزاددکترعلیرضا فخرزاد dr alireza fakhrzad از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا فخرزاد در شیراز، خیابان معالی آباد، بین خلبانان و دوستان، جنب درمانگاه آریا، مجتمع اهورا، طبقه دوم، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا فخرزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136342460,07136342459 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا فخرزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا فخرزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا فخرزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا فخرزاد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا فخرزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.