دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رویا صفارزاده کرمانی

دکتر رویا صفارزاده کرمانی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

79335

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

اکوکاردیوگرافی- الکتروکاردیوگرافی - تست ورزش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب میدان توحید

آدرس:

تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، کوثر 2، ساختمان دلگشا

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا صفارزاده کرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رویا صفارزاده کرمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان توحید
تهران - تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، کوثر 2، ساختمان دلگشا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا صفارزاده کرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا صفارزاده کرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا صفارزاده کرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا صفارزاده کرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا صفارزاده کرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صفارزاده کرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا صفارزاده کرمانی کجا است؟
دکتر رویا صفارزاده کرمانی 1 مطب در مطب میدان توحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا صفارزاده کرمانی را ببینید.
+
آیا دکتر رویا صفارزاده کرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صفارزاده کرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا صفارزاده کرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا صفارزاده کرمانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا صفارزاده کرمانی چه زمانی است؟
دکتر رویا صفارزاده کرمانی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا صفارزاده کرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا صفارزاده کرمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رویا صفارزاده کرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا صفارزاده کرمانی 0 از 5 است.
درباره دکتر رویا صفارزاده کرمانی


دکتر رویا صفارزاده کرمانی dr roya safarzadeh kermani از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر رویا صفارزاده کرمانی در تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، کوثر 2، ساختمان دلگشا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا صفارزاده کرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166438518 ، 09194114685 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا صفارزاده کرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا صفارزاده کرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا صفارزاده کرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا صفارزاده کرمانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا صفارزاده کرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.