دکتر پوران هاشمی

دکتر پوران هاشمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

31495

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان امام خمینی

آدرس:

تهران، خیابان امام خمینی، تقاطع کارون، ساختمان پزشکان کارون

تلفن:02166352288

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پوران هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پوران هاشمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پوران هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پوران هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پوران هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پوران هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت پوران هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پوران هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پوران هاشمی کجا است؟
دکتر پوران هاشمی 1 مطب در مطب خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پوران هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر پوران هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پوران هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پوران هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پوران هاشمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پوران هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پوران هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پوران هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پوران هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پوران هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پوران هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر پوران هاشمیدکتر پوران هاشمی dr pooran hashemi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پوران هاشمی در تهران، خیابان امام خمینی، تقاطع کارون، ساختمان پزشکان کارون واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پوران هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166352288 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پوران هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پوران هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پوران هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پوران هاشمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پوران هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.