دکتر فریبا حیدری کهن

دکتر فریبا حیدری کهن

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و IVF
تهران

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

سونوگرافی واژینال

گذاشتن IUD

انجام IUI

لاپاروسکوپی/ هیستروسکوپی / انجام عمل سزارین

کد نظام پزشکی

44770

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان بین خوش و قصرالدشت، ساختمان نگین آذربایجان، طبقه 2، واحد11 و 12

تلفن:02166354356

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا حیدری کهن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا حیدری کهن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا حیدری کهن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا حیدری کهن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا حیدری کهن چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا حیدری کهن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا حیدری کهن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا حیدری کهن کجا است؟
دکترفریبا حیدری کهن مطب خیابان آذربایجان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا حیدری کهن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا حیدری کهن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا حیدری کهن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا حیدری کهن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا حیدری کهن متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا حیدری کهن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا حیدری کهن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا حیدری کهن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا حیدری کهن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریبا حیدری کهن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا حیدری کهن 0 از 5 است.

درباره دکتر فریبا حیدری کهندکترفریبا حیدری کهن dr fariba heidari kohan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فریبا حیدری کهن در تهران، خیابان آذربایجان بین خوش و قصرالدشت، ساختمان نگین آذربایجان، طبقه 2، واحد11 و 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا حیدری کهن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166354356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا حیدری کهن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا حیدری کهن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا حیدری کهن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا حیدری کهن متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا حیدری کهن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.