دکتر مهنوش اسماعیلی

دکتر مهنوش اسماعیلی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

82672
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

IUI، کولپوسکپی، تست پاپ اسمیر، مراقبت های دوران بارداری، IUD

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، نبش خوش به سمت رودکی، پلاک 829، طبقه 2

تلفن:02166907614

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهنوش اسماعیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهنوش اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهنوش اسماعیلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهنوش اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنوش اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهنوش اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهنوش اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنوش اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهنوش اسماعیلی کجا است؟
دکتر مهنوش اسماعیلی 1 مطب در مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهنوش اسماعیلی را ببینید.
+
آیا دکتر مهنوش اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهنوش اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنوش اسماعیلی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهنوش اسماعیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهنوش اسماعیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهنوش اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهنوش اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهنوش اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهنوش اسماعیلیدکتر مهنوش اسماعیلی dr mahnoosh esmaeili از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهنوش اسماعیلی در تهران، خیابان آذربایجان، نبش خوش به سمت رودکی، پلاک 829، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهنوش اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166907614 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهنوش اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهنوش اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهنوش اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهنوش اسماعیلی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهنوش اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.