آذر آل هاشم

آذر آل هاشم

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2378

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره و درمان کودکان و نوجوانان، مشاوره و روان درمانی بزرگسالان و جوانان، آموزش گروهی در زمینه مهارت های زندگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، روبه روی مترو شادمان، ساختمان پزشکان فجر، طبقه دوم، واحد 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آذر آل هاشم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از آذر آل هاشم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آذر آل هاشم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذر آل هاشم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آذر آل هاشم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آذر آل هاشم چقدر است؟
هزینه ویزیت آذر آل هاشم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آذر آل هاشم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آذر آل هاشم کجا است؟
دکتر آذر آل هاشم 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آذر آل هاشم را ببینید.
+
آیا آذر آل هاشم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذر آل هاشم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آذر آل هاشم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذر آل هاشم متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آذر آل هاشم چه زمانی است؟
دکتر آذر آل هاشم از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آذر آل هاشم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آذر آل هاشم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آذر آل هاشم رای داده‌اند. میانگین امتیازی آذر آل هاشم 0 از 5 است.

درباره آذر آل هاشمدکتر آذر آل هاشم azar al hashem از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب آذر آل هاشم در تهران، خیابان آزادی، روبه روی مترو شادمان، ساختمان پزشکان فجر، طبقه دوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آذر آل هاشم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166014520,02166090052,09099070196 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آذر آل هاشم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آذر آل هاشم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آذر آل هاشم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آذر آل هاشم متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آذر آل هاشم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.