دکتر ناجی مزرعه

دکتر ناجی مزرعه

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ اینترونشن
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

پتانسیل های ساقه مغز

نوار عصب و عضله

داپلر عروق مغز

امکان خدمات بالینی و آزمایشگاهی در سه بیمارستان شرکت نفت، ببمارستان شهریار وبیمارستان کیان، فراهم میباشد. 

کد نظام پزشکی

۳۲۰۱۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، آذربایجان، روبه روی خیابان کارون، پلاک 1057

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناجی مزرعه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناجی مزرعه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آذربایجان
ملاحظات

دکتر ناجی مزرعه
دکتر ناجی مزرعه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناجی مزرعه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناجی مزرعه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناجی مزرعه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناجی مزرعه چقدر است؟
هزینه ویزیت ناجی مزرعه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناجی مزرعه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناجی مزرعه کجا است؟
دکتر ناجی مزرعه 1 مطب در مطب خیابان آذربایجان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناجی مزرعه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناجی مزرعه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناجی مزرعه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناجی مزرعه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناجی مزرعه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناجی مزرعه چه زمانی است؟
دکتر ناجی مزرعه از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناجی مزرعه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناجی مزرعه چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ناجی مزرعه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناجی مزرعه 5 از 5 است.

درباره دکتر ناجی مزرعهدکتر ناجی مزرعه dr naji mazrae از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ناجی مزرعه در تهران، آذربایجان، روبه روی خیابان کارون، پلاک 1057 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناجی مزرعه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166870574 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناجی مزرعه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناجی مزرعه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناجی مزرعه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناجی مزرعه تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناجی مزرعه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.