دکتر بهرام عطایی

دکتر بهرام عطایی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

34339
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان ظفر

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، کوی صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 3

تلفن:02126702906

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام عطایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام عطایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

ستاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی عالی عالی..تشخیص درست.. وقت کافی برای بیمار میگذارن و توضیحات کامل میدن..بابت عمل هایی که انجام میدن هم واقعا کارشون حرف نداره. ممنونم ازشون🙏

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چون از تبحر و وجدان کاری ایشان خبر دارم

شایسته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از لحاظ استماع اظهارات بيمار و همچنين ارائه اطلاعات كامل در مورد بيمارى و راهكار بهبود و همچنين احترام به وقت بيمار بسيار عالى بودند.

میرسینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از ۲۰:۳۰ شب به بعد اینترنتی ها ویزیت می شوند و باید ۳ ساعت منتظر بمونی. بسیار مدیریت زمان مطب بد است و اصلا با وجود کرونا ملاحضه نمیکنن و بیش از حد وقت میدن که شما بیای بشینی.

غنچه بانو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چونکه برای بیمار وقت میگذارد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهرام عطاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام عطایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام عطایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام عطایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام عطایی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام عطایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام عطایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام عطایی کجا است؟
دکتر بهرام عطایی 1 مطب در مطب خیابان ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهرام عطایی را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام عطایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام عطایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام عطایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام عطایی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام عطایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهرام عطایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام عطایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام عطایی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر بهرام عطایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام عطایی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام عطاییدکتر بهرام عطایی dr bahram ataei از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر بهرام عطایی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، کوی صادقیان، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام عطایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126702906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام عطایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام عطایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام عطایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام عطایی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام عطایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.