دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پوپه آ رضاییان

دکتر پوپه آ رضاییان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

97878

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهرانپارس، خیابان ۱۸۸ شرقی(رحمانی)، ساختمان ۱۰۵، طبقه چهارم

تلفن:02177724963

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پوپه آ رضاییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پوپه آ رضاییان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان تهرانپارس
تهران - تهرانپارس، خیابان ۱۸۸ شرقی(رحمانی)، ساختمان ۱۰۵، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پوپه آ رضاییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پوپه آ رضاییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پوپه آ رضاییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پوپه آ رضاییان چقدر است؟
هزینه ویزیت پوپه آ رضاییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پوپه آ رضاییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پوپه آ رضاییان کجا است؟
دکتر پوپه آ رضاییان 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پوپه آ رضاییان را ببینید.
+
آیا دکتر پوپه آ رضاییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پوپه آ رضاییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پوپه آ رضاییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پوپه آ رضاییان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پوپه آ رضاییان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پوپه آ رضاییان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پوپه آ رضاییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پوپه آ رضاییان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پوپه آ رضاییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پوپه آ رضاییان 0 از 5 است.
درباره دکتر پوپه آ رضاییان


دکتر پوپه آ رضاییان dr popea rezaeian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پوپه آ رضاییان در تهرانپارس، خیابان ۱۸۸ شرقی(رحمانی)، ساختمان ۱۰۵، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پوپه آ رضاییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177724963 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پوپه آ رضاییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پوپه آ رضاییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پوپه آ رضاییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پوپه آ رضاییان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پوپه آ رضاییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.