دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سلیمان ربی

سلیمان ربی

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-3292

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،خیابان پیروزی،بین اول و دوم نیروی هوایی،جنب مسجد قدس،پلاک 275،طبقه 3،واحد 7

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سلیمان ربی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سلیمان ربی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران،خیابان پیروزی،بین اول و دوم نیروی هوایی،جنب مسجد قدس،پلاک 275،طبقه 3،واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سلیمان ربی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلیمان ربی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سلیمان ربی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سلیمان ربی چقدر است؟
هزینه ویزیت سلیمان ربی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سلیمان ربی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سلیمان ربی کجا است؟
دکتر سلیمان ربی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سلیمان ربی را ببینید.
+
آیا سلیمان ربی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلیمان ربی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سلیمان ربی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلیمان ربی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سلیمان ربی چه زمانی است؟
دکتر سلیمان ربی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سلیمان ربی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سلیمان ربی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سلیمان ربی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سلیمان ربی 0 از 5 است.
درباره سلیمان ربی


دکتر سلیمان ربی soleiman rabi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب سلیمان ربی در تهران،خیابان پیروزی،بین اول و دوم نیروی هوایی،جنب مسجد قدس،پلاک 275،طبقه 3،واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سلیمان ربی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177981300,02177432005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سلیمان ربی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سلیمان ربی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سلیمان ربی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سلیمان ربی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سلیمان ربی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.