دکتر لیلا خبیر

دکتر لیلا خبیر

دکترای روانشناسی

روانشناسی بالینی
شیراز

کد نظام پزشکی

6030

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، مجتمع پزشکی حکیمی، طبقه 3، واحد 5

تلفن:07132303638

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا خبیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا خبیرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا خبیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا خبیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا خبیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا خبیر چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا خبیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خبیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا خبیر کجا است؟
دکتر لیلا خبیر 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا خبیر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا خبیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خبیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا خبیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا خبیر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا خبیر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیلا خبیر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خبیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا خبیر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا خبیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا خبیر 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا خبیردکتر لیلا خبیر dr leyla khabir از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر لیلا خبیر در شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، مجتمع پزشکی حکیمی، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا خبیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132303638 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا خبیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا خبیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا خبیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا خبیر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا خبیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.