دکتر میرداود فرشی

دکتر میرداود فرشی

کد نظام پزشکی: 34850
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
26 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر میرداود فرشی

مطب خیابان آزادی
آدرس: تهران - تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان شادمان، ساختمان 110، انتهای راهرو واحد 27
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر عرفان امینی
دکتر عرفان امینی
جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
5
(112 نظر)
1079 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:16 تیر 1403
دکتر مسعود عارف نیا
دکتر مسعود عارف نیا
جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
4.1
(108 نظر)
3288 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر یعقوب صهری
دکتر یعقوب صهری
جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
5
(59 نظر)
821 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

آدرس مطب دکتر میرداود فرشی

مطب خیابان آزادی
آدرس:
تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان شادمان، ساختمان 110، انتهای راهرو واحد 27
تلفن:

نظرات درباره دکتر میرداود فرشی

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
شهاب(1398/10/12)
نوبت دهی مطب
(1398/10/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
تجربه پزشکی بالا، برخورد بسیار محترمانه و صمیمی راهنمایی های مناسب و علمی
علت مراجعه: مشکلات مربوط به نعوظ / ضعف جنسی / اختلال عملکرد جنسی مردان

سوالات متداول راجع به دکتر میرداود فرشی

چطور می‌توانم نوبت دکتر میرداود فرشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میرداود فرشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میرداود فرشی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر میرداود فرشی چقدر است؟
هزینه ویزیت میرداود فرشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود فرشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر میرداود فرشی کجا است؟
دکتر میرداود فرشی 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میرداود فرشی را ببینید.
آیا دکتر میرداود فرشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود فرشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر میرداود فرشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میرداود فرشی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میرداود فرشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر میرداود فرشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود فرشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میرداود فرشی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر میرداود فرشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میرداود فرشی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر میرداود فرشیدکتر میرداود فرشی dr mirdavood farshi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر میرداود فرشی در تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان شادمان، ساختمان 110، انتهای راهرو واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میرداود فرشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166069755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میرداود فرشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میرداود فرشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میرداود فرشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میرداود فرشی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میرداود فرشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.