دکتر هوشنگ بنی محمدی

دکتر هوشنگ بنی محمدی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۲۶۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر، بالای بانک ملت، کلینیک لشکر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هوشنگ بنی محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ بنی محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کارگر جنوبی
دکتر هوشنگ بنی محمدی
دکتر هوشنگ بنی محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ بنی محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ بنی محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ بنی محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ بنی محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ بنی محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ بنی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی کجا است؟
دکتر هوشنگ بنی محمدی 1 مطب در مطب خیابان کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ بنی محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ بنی محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ بنی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ بنی محمدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ بنی محمدی چه زمانی است؟
دکتر هوشنگ بنی محمدی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ بنی محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ بنی محمدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هوشنگ بنی محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ بنی محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ بنی محمدیدکتر هوشنگ بنی محمدی dr hooshang bani mohammadi از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی در تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشگر، بالای بانک ملت، کلینیک لشکر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ بنی محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155411488,02155406810 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ بنی محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ بنی محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ بنی محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ بنی محمدی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ بنی محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.