%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی عفونی

بیماریهای عفونی، عفونتهای ریوی گوارش و کلیه و نیز زخمها

در مطب ویزیت،پانسمان نوین زخمها انجام می شود

همکاری با بیمارستان ولیعصر تهران، بیمارستان اقبال تهران، درمانگاه بهگر تهران  

 آدرس اینستاگرام: dr.a_kaveh 

کد نظام پزشکی

62658

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان آذربایجان

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، بین خیابان خوش و قصرالدشت، پلاک 877، طبقه 4، واحد 22

تلفن:02166859461

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

افتخارات

 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبداله کاوه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبداله کاوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آذربایجان
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید:زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیشبینی است.لطفا صبور باشید

زمان انتخابی شما ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک ،زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد. 

دکتر عبداله کاوه
دکتر عبداله کاوه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبداله کاوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبداله کاوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبداله کاوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبداله کاوه چقدر است؟
هزینه ویزیت عبداله کاوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کاوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبداله کاوه کجا است؟
دکترعبداله کاوه مطب خیابان آذربایجان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبداله کاوه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبداله کاوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کاوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبداله کاوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبداله کاوه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبداله کاوه چه زمانی است؟
دکتر عبداله کاوه از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کاوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبداله کاوه چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر عبداله کاوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبداله کاوه 5 از 5 است.

درباره دکتر عبداله کاوهدکترعبداله کاوه dr abollah kaveh از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر عبداله کاوه در تهران، خیابان آذربایجان، بین خیابان خوش و قصرالدشت، پلاک 877، طبقه 4، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبداله کاوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166859461 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبداله کاوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبداله کاوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبداله کاوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبداله کاوه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبداله کاوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.