دکتر شیدا ترابی

دکتر شیدا ترابی

دکترای تغذیه

دکترای تخصصی (PH.D) علوم تغذیه
شیراز

درباره‌ی پزشک

پزشک متخصص تغذیه از آمریکا

رژیم غذایی بیمارهای متابولیسم، غدد، دیابت، چاقی، نارسایی کبد و کلیه، فشار خون، قلب و عروق

کد نظام پزشکی

۴۸۵۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه شبانه روزی بهبود

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شیدا ترابی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۳۹,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

  • ساعات نمایش داده شده در این پروفایل تنها مربوط به مشاوره تلفنی می باشد.
  • رأس ساعت نوبت جهت مشاوره تلفنی با شما تماس گرفته می شود و پزشک حداکثر در 15 دقیقه پاسخگوی شما خواهد بود.لطفا گوش به زنگ تماس ما باشید.
  • بعد از انجام مراحل پرداخت و ثبت نوبت لطفا نام و مدارک پزشکی خود را به شماره ای که بعد از پرداخت در رسید نوبت شما قید شده واتساپ نمایید. اگر مدارک پزشکی ندارید لطفا این جمله را نیز در پیام خود ذکر کنید. 
  • بیماران محترم، پیشنهاد می شود قبل از تماس با پزشک، لیستی از سوالات خود را یادداشت کنید.  
دکتر شیدا ترابی
دکتر شیدا ترابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیدا ترابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیدا ترابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیدا ترابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیدا ترابی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیدا ترابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا ترابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیدا ترابی کجا است؟
دکتر شیدا ترابی 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی بهبود دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیدا ترابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیدا ترابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا ترابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیدا ترابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیدا ترابی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیدا ترابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیدا ترابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا ترابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیدا ترابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شیدا ترابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیدا ترابی 0 از 5 است.

درباره دکتر شیدا ترابی

دکتر شیدا ترابی dr sheida torabi از دکترهای متخصص تخصص تغذیه شیراز هستند. مطب دکتر شیدا ترابی در شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیدا ترابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیدا ترابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیدا ترابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیدا ترابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیدا ترابی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیدا ترابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.