دکتر سعید صادق زاده

دکتر سعید صادق زاده

کد نظام پزشکی: 118634
دوره تکمیلی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی"
4.2 (36 نظر)
٪84 پیشنهاد کاربران
723 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سعید صادق زاده

مطب پاسداران
آدرس: تهران - تهران، پاسداران، بالاتر از دشتستان هفتم، روبه روی درب باشگاه بانک مرکزی، ساختمان مشاورین هوشمند(داروخانه وحدت)، طبقه ۴، واحد ۲۹
اولین نوبت آزاد:پنج‌شنبه 28 تیر | 14:45

درباره دکتر سعید صادق زاده

دوره تکمیلی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی"

آدرس مطب دکتر سعید صادق زاده

مطب پاسداران
آدرس:
تهران، پاسداران، بالاتر از دشتستان هفتم، روبه روی درب باشگاه بانک مرکزی، ساختمان مشاورین هوشمند(داروخانه وحدت)، طبقه ۴، واحد ۲۹
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر سعید صادق زاده

بیمه بانک مرکزی
بیمه بانک صادرات

نظرات درباره دکتر سعید صادق زاده

4.2
از 36 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%84
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/15)
نوبت دهی مطب
(1403/04/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بیماری واریکوسل به تشخیص آقای دکتر
علی(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه :کلیه ، فوق العاده ایشون حرفه ای و با ادب و احترام برخورد میکنند و تشخیص دقیق میدهند.
کاربر دکترتو(1403/03/24)
نوبت دهی مطب
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیشنهاد می شوند.
علیرضا(1403/01/16)
نوبت دهی مطب
(1403/01/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوش اخلاق باسواد عالیییییییی
سید محمد(1402/11/03)
نوبت دهی مطب
(1402/11/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خوب بودند دست شما درد نکنه
فرهاد(1402/10/21)
نوبت دهی مطب
(1402/10/21)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت

سوالات متداول راجع به دکتر سعید صادق زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید صادق زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید صادق زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید صادق زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سعید صادق زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید صادق زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صادق زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سعید صادق زاده کجا است؟
دکتر سعید صادق زاده 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید صادق زاده را ببینید.
آیا دکتر سعید صادق زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صادق زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سعید صادق زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید صادق زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید صادق زاده چه زمانی است؟
دکتر سعید صادق زاده از روز پنج‌شنبه 28 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صادق زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید صادق زاده چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر سعید صادق زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید صادق زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سعید صادق زادهدکتر سعید صادق زاده dr saeid sadegh zadeh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سعید صادق زاده در تهران، پاسداران، بالاتر از دشتستان هفتم، روبه روی درب باشگاه بانک مرکزی، ساختمان مشاورین هوشمند(داروخانه وحدت)، طبقه ۴، واحد ۲۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید صادق زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09055449619 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید صادق زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید صادق زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید صادق زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید صادق زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید صادق زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.