دکتر بهناز عطارشاکری

دکتر بهناز عطارشاکری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی
تهران

کد نظام پزشکی

65880

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، روبه روی بیمارستان بقیه الله، پلاک 193، واحد 7

تلفن:02188032396

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز عطارشاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز عطارشاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز عطارشاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز عطارشاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز عطارشاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز عطارشاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز عطارشاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز عطارشاکری کجا است؟
دکتربهناز عطارشاکری مطب ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهناز عطارشاکری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز عطارشاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز عطارشاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز عطارشاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز عطارشاکری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز عطارشاکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهناز عطارشاکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز عطارشاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز عطارشاکری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهناز عطارشاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز عطارشاکری 0 از 5 است.

درباره دکتر بهناز عطارشاکریدکتربهناز عطارشاکری dr behnaz atar shakeri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بهناز عطارشاکری در تهران، خیابان ملاصدرا، روبه روی بیمارستان بقیه الله، پلاک 193، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز عطارشاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188032396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز عطارشاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز عطارشاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز عطارشاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز عطارشاکری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز عطارشاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.