دکتر علیرضا مینازاده

دکتر علیرضا مینازاده

تخصص کودکان و نوزادان

کودکان نوزادان نوجوانان
تهران
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص کودکان نوزادان و نوجوانان

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

54609

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شهید کلاهدوز

آدرس:

تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، بین چهارراه قنات و مطهری، پلاک ۲۸۷، ساختمان پزشکان ۲۸۰، طبقه اول، واحد یک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا مینازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا مینازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید کلاهدوز
ملاحظات

رده سنی ویزیت بیماران از بدو تولد تا ۱۸ سالگی میباشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علیرضا مینازاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علیرضا مینازاده
دکتر علیرضا مینازاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا مینازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا مینازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا مینازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا مینازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا مینازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مینازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا مینازاده کجا است؟
دکترعلیرضا مینازاده مطب خیابان شهید کلاهدوز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا مینازاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا مینازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مینازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا مینازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا مینازاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا مینازاده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا مینازاده از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا مینازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا مینازاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا مینازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا مینازاده 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا مینازادهدکترعلیرضا مینازاده dr alireza mina zadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علیرضا مینازاده در تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، بین چهارراه قنات و مطهری، پلاک ۲۸۷، ساختمان پزشکان ۲۸۰، طبقه اول، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا مینازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109977070-02122570995 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا مینازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا مینازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا مینازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا مینازاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا مینازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.