دکتر حجت سلیمی

دکتر حجت سلیمی

کد نظام پزشکی: 128009
4.4 (15 نظر)
٪87 پیشنهاد کاربران
185 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حجت سلیمی

مطب مطهری
آدرس: تهران - تهران-خیابان مطهری-روبروی بیمارستان جم-کوچه فجر-ساختمان زهره-طبقه 5-واحد16
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 10 تیر | 11:00

نظرات درباره دکتر حجت سلیمی

4.4
از 15 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%87
پیشنهاد کاربران
بابک(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای تنگی لوله حالب رفته بودم که دکتر پیشنهاد دادن به دکتر عاملی مراجعه کمم
رسول(1403/02/09)
نوبت دهی مطب
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
معطلی زیاد در تایم اداری، باعث شد کلی وقت بنده گرفته شود و در نهایت بعد ا، یک ساعت منصرف از ویزیت شدم، چون باید حداقل ۱ ساعت دیگر منتظر میماندم
بابک(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار صبور و ماهر
علی(1403/01/25)
(1403/01/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
من تنگی مجاری داشتم. بعد از دو سال درگیری ایشون من رو نجات دادن. بسیار منظم، متین و کاربلد هستن. من ده تا دکتر عوض کردم تا ایشون رو پیدا کردم‌. خوبی ایشون اینه که کاملا بعد از عمل هم همراه شما هستن و بنابراین بیماری دیگه بر نمیگرده.
ابوالقاسم(1402/12/27)
نوبت دهی مطب
(1402/12/27)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
سیمین(1402/12/22)
(1402/12/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
همسرم بیمار ایشون هستن واریکوسل همسرم درمان کردن با اینکه حدود بیش از یک ساعت انتظار کشیدیم .... واقعا کارشون حرف نداره عالی هستن انتظار کشیدن ارزششو داشت که نتیجه مطلوب ازشون گرفتیم .. انشالله همیشه سلامت باشند موفق

سوالات متداول راجع به دکتر حجت سلیمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر حجت سلیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حجت سلیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حجت سلیمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حجت سلیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت حجت سلیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت سلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حجت سلیمی کجا است؟
دکتر حجت سلیمی 1 مطب در مطب مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حجت سلیمی را ببینید.
آیا دکتر حجت سلیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حجت سلیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حجت سلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حجت سلیمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی ترمیمی اورولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حجت سلیمی چه زمانی است؟
دکتر حجت سلیمی از روز یکشنبه 10 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت سلیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حجت سلیمی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر حجت سلیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حجت سلیمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حجت سلیمیدکتر حجت سلیمی dr hojjat salimi از دکترهای متخصص جراحی ترمیمی اورولوژی تهران هستند. مطب دکتر حجت سلیمی در تهران-خیابان مطهری-روبروی بیمارستان جم-کوچه فجر-ساختمان زهره-طبقه 5-واحد16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حجت سلیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188343444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حجت سلیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حجت سلیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حجت سلیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حجت سلیمی متخصص جراحی ترمیمی اورولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی ترمیمی اورولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حجت سلیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.