دکتر رضا محسنی بیرجندی

دکتر رضا محسنی بیرجندی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

54438

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات کلینیک سناباد مشهد

آدرس:

مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 45 و 43، طبقه سوم

تلفن:05138430606

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا محسنی بیرجندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا محسنی بیرجندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک سناباد مشهد
دکتر رضا محسنی بیرجندی
دکتر رضا محسنی بیرجندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا محسنی بیرجندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا محسنی بیرجندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا محسنی بیرجندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا محسنی بیرجندی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا محسنی بیرجندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محسنی بیرجندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی کجا است؟
دکتررضا محسنی بیرجندی کلینیک سناباد مشهد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا محسنی بیرجندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محسنی بیرجندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا محسنی بیرجندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا محسنی بیرجندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا محسنی بیرجندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا محسنی بیرجندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا محسنی بیرجندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا محسنی بیرجندی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رضا محسنی بیرجندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا محسنی بیرجندی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا محسنی بیرجندیدکتررضا محسنی بیرجندی dr reza mohseni birjandi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی در مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 45 و 43، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا محسنی بیرجندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138430606 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا محسنی بیرجندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا محسنی بیرجندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا محسنی بیرجندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا محسنی بیرجندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا محسنی بیرجندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.