دکتر حمیدرضا اسدی زرقری

دکتر حمیدرضا اسدی زرقری

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

آمل

کد نظام پزشکی

39105

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب ۱۷ شهریور

آدرس:

آمل، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه بنیاد شهید، ساختمان مهر

تلفن:01144251190

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا اسدی زرقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا اسدی زرقری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ۱۷ شهریور
آمل - آمل، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه بنیاد شهید، ساختمان مهر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا اسدی زرقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا اسدی زرقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا اسدی زرقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا اسدی زرقری چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا اسدی زرقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اسدی زرقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا اسدی زرقری کجا است؟
دکتر حمیدرضا اسدی زرقری 1 مطب در مطب ۱۷ شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا اسدی زرقری را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا اسدی زرقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اسدی زرقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا اسدی زرقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا اسدی زرقری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا اسدی زرقری چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا اسدی زرقری از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اسدی زرقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا اسدی زرقری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا اسدی زرقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا اسدی زرقری 0 از 5 است.
درباره دکتر حمیدرضا اسدی زرقری


دکتر حمیدرضا اسدی زرقری dr hamid reza asadi zar ghari از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) آمل هستند. مطب دکتر حمیدرضا اسدی زرقری در آمل، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه بنیاد شهید، ساختمان مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا اسدی زرقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01144251190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا اسدی زرقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا اسدی زرقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا اسدی زرقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا اسدی زرقری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا اسدی زرقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.