%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

کد نظام پزشکی

38212

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، نبش سجاد 4، ساختمان پزشکان سجاد، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا افسری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا افسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سجاد
ملاحظات

نوبت های دکتر رضا افسری تنها برای ویزیت میباشد.در صورت نیاز به مشاوره لطفا به صفحه دکتر حمید قربانی مراجعه نمایید.

دکتر رضا افسری
دکتر رضا افسری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا افسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا افسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا افسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا افسری چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا افسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا افسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا افسری کجا است؟
دکتررضا افسری مطب بلوار سجاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا افسری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا افسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا افسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا افسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا افسری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا افسری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا افسری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا افسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا افسری چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر رضا افسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا افسری 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا افسریدکتررضا افسری dr reza afsari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر رضا افسری در مشهد، بلوار سجاد، نبش سجاد 4، ساختمان پزشکان سجاد، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا افسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137635519 , 05137637630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا افسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا افسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا افسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا افسری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا افسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.